Team Persoon Advies

Bij Persoon Advies zijn de volgende medewerkers u graag van dienst:

Reinier Persoon
Directeur / specialist MKB

reinier@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Ben den Heijer
Manager / specialist MKB

ben@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Miranda de Gier
Office manager / communicatie

miranda@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do, vr

Tineke van den Berg
Specialist MKB / Exact Online specialist

tineke@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do

Peter de Kok
Specialist MKB

peter@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, wo, do

Kimberley Lankester
Specialist MKB

kimberley@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Fiona Rijsdijk
Administratie adviseur / Exact Online

fiona@persoonadvies.nl 
Werkt op: ma, di, wo, vr


Ingrid van Vliet
Administratie adviseur

ingrid@persoonadvies.nl
Werkt op: di, do, vr

Léonie van ‘t Hoff 
Administratie adviseur

leonie@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do

Machteld van Dalen
Administratie adviseur

machteld@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Timo Schäffers
Administratie adviseur

timo@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, wo, do, vr

Veronique Meijer
Administratie adviseur

veronique@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do, vr

Team Salaris Compleet

Voor onze salarisafdeling zijn nog altijd dezelfde contactpersonen uw vaste aanspreekpunt. De salarisafdeling is een verlengde van Persoon Advies geworden en heet sinds maart 2016 Salaris Compleet en is gevestigd in Poeldijk. Het enige dat voor u wijzigt, zijn de bedrijfsnaam en contactgegevens. 

Benieuwd naar alle medewerkers van Salaris Compleet? Check hier hun teampagina

Maak een afspraak