Meest vooruitstrevende administratiekantoor van Westland

Wij staan voor vernieuwing en betrouwbaarheid, maar het allerbelangrijkste vinden wij het meedenken en samenwerken met onze klanten en partners. In 2003 zijn wij gestart in de administratiebranche en sinds 2008 doen wij dat vanuit ons kantoor op het Zandeveltplein in ’s-Gravenzande. Dit is nog altijd onze thuisbasis en u kunt hier altijd binnenlopen voor het stellen van een vraag of voor het afleveren van uw administratie. 

Het juiste advies op het juiste moment, dat is wat wij u geven om uw onderneming gezond te houden. Drie hoofdzaken worden door ons nauwlettend in de gaten gehouden: 

  • Hoe gaat het financieel met uw bedrijf?
  • Wat is uw toekomstperspectief?
  • Hoe kunnen wij uw belastingaangifte zo gunstig mogelijk indienen?

Wij gaan met onze tijd mee en werken het liefst digitaal, waarbij advies op maat de hoofdrol blijft spelen. Daar waar wij vernieuwingen doorvoeren, laten wij de keuze altijd aan u of u daadwerkelijk hierin mee wilt gaan. Bent u nieuwsgierig naar ontwikkelingen of houdt u het liever bij het oude vertrouwde? Samen kijken we wat het beste past! Welke keuze ook gemaakt wordt en wat de doelstellingen ook zijn, dit team van adviseurs werkt graag samen om uw bedrijf in goede conditie te houden.

 

Reinier Persoon
Directeur / specialist MKB

reinier@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Ben den Heijer
Manager / specialist MKB

ben@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Miranda de Gier
Office manager / communicatie

miranda@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do, vr

Tineke van den Berg
Specialist MKB / Exact Online specialist

tineke@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do

Peter de Kok
Specialist MKB

peter@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, wo, do

Kimberley Lankester RBc
Specialist MKB

kimberley@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Fiona Rijsdijk
Administratie adviseur / Exact Online

fiona@persoonadvies.nl 
Werkt op: ma, di, wo, vr


Ingrid van Vliet
Administratie adviseur

ingrid@persoonadvies.nl
Werkt op: di, do, vr

Léonie van ‘t Hoff 
Administratie adviseur

leonie@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do

Machteld van Dalen
Administratie adviseur

machteld@persoonadvies.nl
Werkt op: ma t/m vr

Timo Schäffers
Administratie adviseur

timo@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, wo, do, vr

Veronique Meijer
Administratie adviseur

veronique@persoonadvies.nl
Werkt op: ma, di, do, vr

Maak een afspraak